Зявилися перші знімки нового бюджетного смартфона Meizu M6

4

Сьогодні, 19 вересня, з’явилися перші живі фотографії нового смартфона виробництва китайської компанії під назвою Meizu M6. В інтернеті були представлені нові кадри, на якому відображено новий пристрій бюджетного сегмента.

Нагадуємо, що офіційний дебют нового смартфона М6 очікується завтра, 20 вересня. У його честь буде організовано спеціальний захід.

Як видно зі знімків, апарат отримає розділові смужки, як це було в торішніх моделях. При цьому з технічної сторони характеристики нового смартфона, швидше за все, будуть схожі на торішню модель М5.
За попередньою інформацією, нова модель буде оснащена дисплеєм з діагоналлю в 5,2 дюйма і розширенням HD. «Мозком» апарату, як очікується, виступить процесор MediaTek MT6750T з трьома гігабайтами оперативної пам’яті. Також телефон оснащений вбудованим сховищем інформації на 32 гігабайти. Робота пристрою буде здійснюватися на базі управлінням Flyme OS, як і всі моделі лінійки М. При цьому продаватися телефон, як очікується, буде більш доступною ціною, ніж його попередник.