Зявилися перші фотографії нового Meizu M6 Note

3

На завтрашній день, 23 серпня, заплановано офіційне представлення нового флагманського смартфона від китайської компанії під назвою Meizu M6 Note.

Кілька останніх років виробник випускав однотипні смартфони, але в цей раз, за словами прес-служби Meizu, користувачі отримають абсолютно новий пристрій.
Гаджет стане яскравим представником нової серії смартфонів, оснащених подвійною камерою. За інформацією, модуль буде досить потужним, тому знімки будуть якісними. Напередодні анонса, як завжди, з’являється багато інформації про майбутній устрій. Але сьогодні ми отримали першу реальну фотографію нового флагмана.

За інформацією, апарат буде побудований за допомогою топового процесора Snapdragon 625 з восьми ядрами, а також 4 гігабайтами “оперативки”. Гаджет буде працювати на операційній системі Android 7.1.2 Nougat.
Що стосується фотографій, то на них видно, що Meizu M6 Note дійсно отримає здвоєну камеру, при цьому вона буде мати світлодіодний спалах. На нижній частині корпусу знаходиться роз’єм для зарядного пристрою і аудіороз’єм на 3,5 мм