Зявилися нові бездротові навушники від Google

0
7

Сьогодні, 6 жовтня, компанія Google в Сан-Франциско правила презентацію новини бездротових навушників під назвою нирки золото. Пристрій призначений для використання смартфона другого покоління лінійки Pixel. Про це пише світова преса.

Представники компанії-розробника заявили, що з допомогою цього пристрою їм вдалося змінити світ. Відповідну заяву заснована на тому, що основною функцією цих навушників є автоматичне переведення тексту між 40 мовами. При цьому функція може працювати в режимі реального часу. За словами інженерів компанії, ця функція може повністю змінити метод спілкування людей по всій земній кулі.

Щоб перевести розмову потрібно лише викликати довгим натисканням кнопки технології Google Assistant. Потрібно лише попросити навушники допомогти говорити якоюсь мовою. Мікрофон пристрою з легкістю розпізнає фразу, яка була виголошена користувачем, і вимовляє її відразу в перекладеному вигляді. Коли співрозмовник відповість, то господар даних навушників отримає відразу ж перекладений текст.

Співробітники компанії Google відразу ж продемонстрували, як працюють навушники на практиці. Згідно з інформацією, для переведення часу потрібно всього лише одна секунда.

До того ж, гаджет має функцію відтворення музики за допомогою бездротового підключення, а також тут можна вибрати пісню з допомогою голосової команди. У правий навушник запроваджено спеціальний сенсорний контролер, за допомогою якого можна перемикати пісні, змінювати гучність звуку, як приймати дзвінки.
Що стосується ціни на даний гаджет, в офіційному магазині бренду навушники будуть продаватися за ціною 160 доларів. Вже сьогодні можна заповнити заявку на попереднє замовлення новинки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я