Зявилися дані про новий смартфон Honor 9 Premium Edition

3

Відомий китайський виробник техніки Huawei поділився даними про свій новий винахід – дев’ятої версії смартфонів в лінійці Honor. Точніше, це нова модифікація смартфона, яка називається Premium Edition. Відмінність моделі з преміум-приставкою від звичайного полягає в набагато більшим об’ємом пам’яті.

Смартфон Honor 9 Premium Edition відрізняється шістьма гігабайтами оперативної пам’яті, 128 Гб постійної пам’яті. Попередники цього пристрою мають трохи більш скромну комплектацію.

Що стосується цільової аудиторії даного пристрою, то вона буде в основному європейської. Майбутнім клієнтам зі Швейцарії та Італії вже доступний телефон по передзамовленню, правда їм доведеться почекати на доставку до 28 серпня. Згідно з інформацією, смартфон є представником преміум-сегмента, так як ціна на нього досить висока – 450 євро.

Інші характеристики залишилися колишніми – дисплей в 5,2 дюйма, акумулятор ємністю 3200 маг, дві камери на 20+12 Мп, фронтальна на 8 Мп. Працює апарат під управлінням системи Android 7.1 Nougat і продається в золотому, чорному, сріблястому і сірому кольорах.