ZTE випустить хай-ендовые смартфони в Америці до 2012 року

4

Днями китайський виробник стільникових телефонів і телекомунікаційного устаткування – компанія ZTE – розповіла публіці про свої плани представити на американському ринку моделі смартфонів топового сегмента.

Експансія на американський ринок хай-ендовах «розумних апаратів» намічена на середину 2012 року. Незважаючи на те, що компанія відома більше своїми доступними широкому споживачеві рішеннями (з так званого «лоу-єндового» сектора), найчастіше роздавали великими і не дуже операторами зв’язку абсолютно безкоштовно (з умовою підписання контракту на тривалий термін обслуговування), ZTE вирішила спробувати себе в більш серйозному бізнесі та потягатися з важковаговиками індустрії.

В інтерв’ю журналу Wall Street Journal, президент північноамериканського підрозділу ZTE – Лисинь Чен (Lixin Cheng), зауважив, що виробник незабаром планує представити смартфони повністю сумісні з мережами 4G LTE. Чен вірить, що США стане для ZTE найбільшим ринком в 2015 році.

Штаб-квартира ZTE у місті Шеньчжень (найвища будівля посередині).

Новинки від ZTE будуть володіти характеристиками, порівнянними з такими у Apple iPhone, однак ціна при цьому буде набагато більш демократичною. Незважаючи на те, що ZTE відносно недавно була практично невідомою компанією, вона змогла за попередні роки стати одним з найбільш впізнаваних китайських брендів. Зараз корпорація володіє 5 відсотковою часткою від глобальних поставок мобільних телефонів (як просто телефонів, так і смартфонів).

Спочатку ZTE буде випускати продукцію під своїм власним брендом (а не під брендом операторів стільникових мереж), однак можливість випуску смартфонів з іншим брендом не виключається.

Під керуванням якої операційної системи будуть працювати хай-ендовые смартфони ZTE поки не повідомляється.