ZTE створює копію Xiaomi Mi-6

0
12

Сьогодні, 25 вересня, стало відомо, що компанія ZTE майже в точності скопіювала новий смартфон від китайського виробника гаджетів під назвою Xiaomi Mi-6. За інформацією, новий гаджет зареєстрований в китайському агентстві під номером Nubia NX589J. Опубліковані зображення вказують на те, що девайс буде мати під екраном домашню кнопку, під якою розташується дактилоскопічний сканер.

Задня кришка гаджета виконана в модному на сьогоднішній день стилі – вона буде скляній з загнутими боками. Так що за зовнішнім виглядом смартфон дуже нагадує нещодавно вийшов Mi6. Також апарат буде мати аналогічну з китайським девайсом розташування подвійної камери.
Від китайської моделі новий телефон відрізняють червоні межі кнопки «Додому», а також фірмовим логотипом компанії на задній стороні екрану.

Що стосується технічної сторони, то ZTE буде оснащений 5,2-дюймовим екраном, восьмиядерним чіпом з шістьма гігабайтами оперативної пам’яті, 16 Гб внутрішнього сховища. Два модулі основної камери будуть мати дозвіл на 16 та 13 мегапікселів. Про дати виходу апарату поки нічого не відомо.