Зручний сервіс порівняння процесорів і відеокарт за ключовими показниками

3

В залежності від того, скільки ядер має процесор комп’ютера, а також якими характеристиками володіє відеокарта обчислювальної машини, залежить швидкість роботи ПК, його швидкодію та продуктивність. Виходячи з того, для яких цілей клієнт вибирає собі персональний комп’ютер, ноутбук або інше електронний пристрій, слід звертати увагу на характеристики мікрочіпа і графічного адаптера. Чим більш потужні параметри цих деталей, тим швидше буде міркувати обчислювальна машина і тим більше функцій і програм вона зможе підтримувати.

Приміром, геймерам потрібні комп’ютери з максимальною графікою, завдяки якій вони зможуть підтримувати додатки з високою роздільною здатністю зображення, різними анімаціями та іншими спецефектами. Також комп’ютери з хорошою відеокартою і процесором потрібні працівникам продюсерських центрів та кіностудій, які займаються монтажем відео – або обробкою великого обсягу будь-яких інших даних. Чим більш сильний процесор у цієї машини, тим швидше можна виконувати на ній різні завдання будь-якої складності. На віртуальному сервісі https://hardrealm.com ви знайдете таблицю, завдяки якій зможете порівняти показники відеокарти і центральних процесорних пристроїв (CPU), підбираючи таким чином ідеальний варіант для ваших потреб.

Тут представлені порівняння відеокарт NVIDIA GeForce GTX 1070 в мобільній версії проти карти цього ж виробника на порядок нижче – за версією 1060.Також на сайті є порівняльна таблиця процесорів AMD за ключовими характеристиками. Тут можна обчислити тип CPU, його кодова назва і архітектуру, знайти дату виходу чіпа, кількість ядер, його максимальну частоту, кеш-пам’ять першого, другого і третього рівнів, особливості технологічного процесу, розмір кристала, кількість транзисторів, максимальну температуру і можливість підтримки 64 біт. Також фахівці знайдуть у переліку інші результати порівняння, які допоможуть визначитися з покупкою пристрою потрібної потужності і продуктивності, щоб уникнути неприємних сюрпризів у ході роботи. Заходьте в потрібний розділ на сайті, на головну сторінку рубрику порівняння графічних карт або процесорів на англійській або російській мові, і ви знайдете докладні відомості про різні версії Intel Core Intel Хеоп, зможете порівняти будь-які типи плат, вказавши в двох полях найменування моделей і натиснувши клавішу «Порівняти». У лічені миті система покаже вам зручну таблицю з характеристиками обох варіантів, що дозволяє відразу оцінити переваги і недоліки різних процесорів і відеокарт. Це дозволить гарантовано зробити правильний вибір при купівлі гаджета певної потужності і підтримки відео для ігор, обробки даних, монтажу відеороликів та інших потреб.

Джерело: https://hardrealm.com