Zombie Catchers: зомбі-апокаліпсис навпаки

0
14

Zombie Catchers – незвичайна суміш аркади і стратегії, що отримала любов геймерів в сотні країн. Секрет успіху творіння фінських розробників криється в неординарному погляді на популярну і багатьом обридлу тему повстання живих мерців. Додамо сюди цікаву анімацію, цікаві локації, веселих головних героїв і отримаємо гру, якій хочеться присвятити вільні хвилини.

Бізнес на живих мерців

Zombie Catchers на Андроїд пропонує нетипову історію про нашестя зомбі. Про катастрофу, що сталася на Землі, дізналися інопланетяни. Ей-Джей і Бад негайно рушили на блакитну планету, щоб допомогти землянам і заодно сколотити стан. Заповзятливі герої влаштували справжній бізнес на нежиті. Схема проста: ловимо зомбі, з допомогою спеціальних апаратів робимо з них коктейлі, продаємо людям і отримуємо непоганий прибуток.

Особливості полювання на нечисть

Варто лише завантажити безкоштовно Zombie Catchers на смартфон і пройти навчальний рівень, після чого можна починати тут справжнє полювання, керуючи інопланетянином і його помічником-роботом. Вилов нежиті починається з розкладання принади у вигляді мізків. Як тільки мертвяк клюне на наживку, стріляємо з гарпуна і відправляємо видобуток в літаючий фургон. Зомбі в грі кілька видів, і не всі здаються без бою. Деякі можуть запустити в мисливця чим-небудь важким, а інші ховаються в бочках. Комахи, птахи та інші перешкоди, що з’являються на наступних рівнях, теж здатні перешкодити планам Гей-Джея і Бада.

Спеціальне обладнання

Земляни шикуються в чергу, щоб покуштувати новітні коктейлі та смузі, а значить, героям потрібно розширювати свій бізнес. Для цього доведеться витрачати обидві ігрові валюти – плутоній і монети. Хімічний елемент є засобом для прискорення процесів, таких як перетворення зомбі в напої. Гроші потрібні для купівлі всіляких пристосувань, що сприяють збільшенню прибутку. Наприклад, придбання пошукових дронов прискорює упіймання монстрів, а нові зомбовыжималки дозволяють виробляти більше коктейлів. Також гаджети для полювання можна покращувати.

За що геймери люблять Zombie Catchers

  • Оригінально намальовані і анімовані локації: болото, пустеля, зимовий ліс, підводний світ.
  • Гра Zombie Catchers переведена на російську, що дозволяє геймерам оцінити жарти героїв і отримати непогані підказки.
  • Чимало заохочень і бонусів допомагають грати і прагнути далі.
  • Гру можна підключити до соцмережі Facebook, щоб змагатися з друзями за титул кращого мисливця на нежить.

Завантажте додатки для мобільних телефонів безкоштовно на порталі Anderbot.com