Зламався айфон? Без паніки! Ми підкажемо, що робити

3

Сучасні смартфони міцно увійшли в наше життя і уявити навіть один день без улюбленого айфона неможливо. Але незважаючи на надійність техніки Apple, улюблені гаджети періодично виходять з ладу: екран може тріснути, батарея – перестати заряджатися, смартфон намокає або падає. Причин для поломки – маса. Але це не привід впадати у відчай, це привід довірити ремонт айфонів справжнім професіоналам. У цьому випадку ліквідація поломки не займе багато часу, і ваш незамінний помічник скоро знову повернеться в руки господаря.

Спеціалізований сервісний центр Apple Helping – місце, де техніці Apple дається нове життя. Ми виконуємо терміновий ремонт айфона в Єкатеринбурзі в короткі терміни – надовго прощатися з улюбленим гаджетом вам не доведеться.

Чому варто довірити ремонт вашого смартфона центру Apple Helping

  • Ми працюємо швидко. Не багато аналогічні компанії можуть виконати ремонт Iphone в лічені години. Для заміни розбитого екрана, вам потрібно всього двадцять хвилин вашого часу, зміну батареї ми можемо виконати навіть за п’ять хвилин. І все це здійснюється у вас на очах. Для поломок великої складності часу потрібно більше часу, але наявність повноцінного складу запчастин і багаторічний досвід роботи з подібною технікою дозволить виконати поставлене завдання максимально швидко.
  • Ми ведемо політику доступних цін, і це не просто красива фраза. У нас дійсно можна виконати ремонт IPhone недорого. Ми працюємо з запчастинами і комплектуючими матеріалами безпосередньо від виробника, не переплачуючи посередникам. Це і дозволяє нам встановлювати демократичні розцінки на послуги.
  • Ми даємо клієнтам гарантію. Якість запчастин і професійна кваліфікація наших майстрів дозволяє нам бути впевненими в результаті роботи. Тому ми залюбки даємо тримісячну гарантію на будь-який виконаний ремонт. Якщо за цей проміжок часу виявиться якась проблема з відремонтованої частини смартфона – ми проведемо повторний ремонт або заміну несправної деталі безкоштовно. Але в нашій практиці подібні ситуації – рідкість.

Улюблений айфон зламався, по екрану пішла тріщина або батарея відмовляється заряджатися і розпізнавати зарядний пристрій? Не панікуйте! Приносьте гаджет в наш сервісний центр. Наберіться трохи терпіння – і скоро знову отримаєте повноцінно працює смартфон. Ми дамо гаджету друге дихання!