Зі сміття робитимуть реактивне паливо

0
5

Великий британський авіаперевізник British Airways збирається заправляти свої літаки паливом з відновлюваних джерел. Для цього було укладено контракт з компанією Velocys, яка займається виробництвом такого пального. Зокрема, мова зараз йде про реактивному пальному, зроблений зі сміття. Саме на такому літаки British Airways полетять приблизно в 2050 році.

Сировиною для реактивного палива стане пластик. Він виділяє багато вуглецю. Саме він є одним з важливих складових палива. Цієї сировини є дуже багато. Він у величезній кількості потрапляє на звалища. Все це погіршує екологію. Але 60 тисяч тонн такого відпрацьованого пластику можливо повторно використовувати. Роблячи паливо з кульків, етикеток і пляшок, British Airways не тільки поліпшить екологію, але і заощадить, адже таке пальне буде робитися з вторсировини.

Передбачається, що як тільки перший мусороперерабытвающий завод British Airways почнуть працювати в повну силу, абсолютно всі Boeing 787 Dreamliner зможуть працювати лише на такому паливі. Це буде значний успіх. У цієї авіакомпанії є всі шанси зайняти цю нішу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я