Засновник компанії Oculus буде працювати над системою захисту стіни Трампа

0
7

Колишній власник компанії Oculus Палмер Лаки вважає, що проект “Стіна”, розпочатий президентом США Дональдом Трампом, не зовсім успішний. На його думку, зовсім не потрібно зводити традиційне укріплення на кордоні з Мексикою. Досить використовувати інформаційні технології. Це дозволить зробити оборону кордону ефективної і при цьому недорогий.

Зокрема, Палмер Лак пропонує встановити на американо-мексиканському кордоні систему відеоспостереження. Вона буде надзвичайно розумною, так як зможе визначати рухаються і не рухаються об’єкти, а потім виводити зображення у форматі 2D і 3D. Система видонаблюдения зможе безпомилково вказати, де пройшов людина, а де пробігло тварина. Також пристрій зможе відрізняти дрони від птахів. Таким чином, ніхто і ніщо не проникне на американську територію непомітно.

Дана система відеоспостереження буде активно передавати дані в реальному часі. Людям залишиться лише стежити за зображенням. Обладнання системою кордону буде коштує в рази менше, ніж будівництво великої стіни. Стало відомо, що у Білому домі вже зацікавилися даною пропозицією.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я