Залишайтеся на звязку завжди

0
7

У сучасному світі важко переоцінити роль гаджетів. Буквально все наше життя проходить в цифровому світі: щодня ми робимо фото, спілкуємося за допомогою дзвінків і повідомлень, працюємо в мережі. Тому думка про поломки такого улюбленого і затребуваного апарату здається просто жахом наяву. Але, з будь-якої ситуації можна знайти вихід. Наша компанія надає широкий спектр послуг з ремонту смартфонів. Багато компаній дають рекламу про ремонт телефонів, але лише одиниці можуть впоратися з будь-яким поставленим завданням, і ми – одні з кращих в цьому питанні.

Кращі ремонтні роботи

Наші фахівці – професіонали своєї справи, адже вони мають не тільки великі знання в електроніці. Також це сертифіковані фахівці, які відмінно розбираються в тонкощах всіх марок і моделей телефонів, знають їх архітектуру, тому ремонт відбувається дуже оперативно і коштує великих грошей.

Наша команда виробляє різні види ремонтних послуг:

• заміна фронтальною та основною камер, екрана і скла;
• ремонт та заміна роз’єму живлення, кнопки вимикання, корпусу в зборі, антенного модуля, материнки (материнської плати);
• відновлення та збереження даних, завантажувача;
• гравірування клавіатури;
• твір русифікації, турбосім;
• твір чищення в ультразвуковій ванні.

Для ремонту використовуються тільки оригінальні запчастини (в розпорядженні нашого сервісу є особовий склад з деталями), на встановлення і функціонування яких ми даємо гарантійні талони.

Відмінні умови і відмінний результат

Ми беремося за роботу будь-якої складності, при цьому працюємо цілодобово, без вихідних. Також ви не сплачуєте вартість забору апарату. А при поломці можете просто викликати майстра, який огляне смартфон і зробить ремонт в найкоротші терміни. В середньому час проведення ремонтних робіт варіюється від тридцяти хвилин до 2 днів, залежно від складності поломки.

На нашому сайті ви маєте можливість швидкого виклику кур’єра, також оператор допоможе вам оформити заявку на ремонт гаджета, а у випадках, якщо всі оператори зайняті, ви можете залишити онлайн заявку, на яку ми відреагуємо в найкоротший термін.

Сервіс – центри розташовані в багатьох містах і мають багато філій, так що доставка апарату не стає проблемою. Ми завжди залишаємося на зв’язку, щоб забезпечити зв’язком вас! Наш сервіс гарантує якісну роботу в короткі терміни з відмінним результатом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я