З чим носити одяг з футбольними принтами?

0
6

Якщо ви вже стали володарем стильних і оригінальних футболок, толстовок або свитшотов з футбольними принтами, але все ще не знаєте, як правильно їх носити, вам просто необхідно ознайомитися з кількома простими порадами. В першу чергу слід визначити, які моделі одягу у цій категорії існують – це такі футбольні футболки, майки та лонгсливы, свитшоты і кофти, толстовки, штани і шорти.

Такі речі оформлені в спортивному стилі, тому на перший погляд може здатися, що носити їх можна виключно з одягом, виконаної в цьому стильовому напрямку. Але це далеко не так. Сьогодні стає модним поєднання кількох стилів або збір різнопланових речей в одному вбранні. Тому при складанні модного образу можна одягти футболку з логотипом футбольної команди у поєднанні навіть із спідницею або практично класичними брюками.

При складанні яскравих образів з одягом футбольної тематики, наприклад, такий https://futboman.com.ua/category/fc-real-madrid-11130/, особливо популярне використання футболок, толстовок і свитшотов. Стилісти рекомендують поєднувати їх з:

  • Джинсами будь-якого фасону. Джинси є настільки універсальною одягом, що з ними гармонійно виглядають абсолютно будь-які речі, тому обмеження тут практично відсутні.
  • Некласичними брюками. В такому випадку образ вийде кілька менш зухвалим, ніж при складанні наряду з джинсами, але достатньо вільним і оригінальним.
  • Спортивними штанами. Не варто забувати і про «класиці» футбольного наряду, в такому поєднанні подібні толстовки і футболки виглядають особливо гармонійно.
  • Спідницями. При цьому важливо розуміти, що при правильно підібраній спідниці (не обов’язково класичного стилю) вона може мати будь-яку довжину. Свитшоты і толстовки можуть навіть вельми оригінально виглядати з легкими і довгими (в підлогу) моделями, а футболки особливо гармонійні з варіантами міні.
  • Різним взуттям. Могли б ви подумати про поєднанні спортивного свитшота з туфлями? Дарма відмовляєтеся від такого оригінального варіанту! У поєднанні з джинсами ці речі виглядають цікаво, стильно і модно.

Для того, щоб отримати закінчений і дійсно красивий образ, важливо використовувати аксесуари – це можуть бути кепки, шарфи, великі годинник, довгі підвіски, рукавички, напульсники і багато іншого. Варто особливо уважно поставитися до даного етапу при складанні образу, так як без аксесуарів наряд може вийти занадто «порожнім» і неяскравим.

Навіть з футбольної одягом можна створити яскравий та оригінальний образ на кожен день, головне, враховувати деякі рекомендації, які наведені вище.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я