З біонічними протезами вже почали клінічні випробування

3

Біонічні протези вже почали тестувати британські фахівці. Роботою будуть займатися представники компанії Open Bionics, яка є виробником біонічних протезів. В процесі також буде активно брати участь Національний департамент охорони здоров’я Великобританії. В рамках проекту в Брістольський госпіталь будуть надані зразки біонічних протезів для дорослих, а також дітей всіх зразків. Їх будуть застосовувати на практиці півроку. Після цього стане зрозуміло, наскільки ефективними є пристрої. Якщо при клінічних випробуваннях вони зарекомендують себе добре, то ними обладнають всі британські лікарні.

Переваги біонічних протезів в тому, що їх можна точно підігнати під кінцівки конкретної людини. Це дозволяє оптимізувати використання виробу, зробивши його найбільш зручним. Для цього знадобиться мінімум часу. На 3D-принтері така рука друкується всього один день. Це дуже оперативно, що є одним з головних переваг.

Варто відзначити, що біонічні протези від Open Bionics бувають не тільки звичайними, але і досить оригінальними. Інженери створили вироби, стилізовані під протези з різних популярних кінофільмів. Пацієнти мають можливість отримати такі кінцівки.