YOYBUY — покупки з Китаю без проблем

2

Багато чули про покупки з Піднебесної. Особливо сказане стосується гаджетів. У китайських інтернет-магазинах можна знайти будь-які пристрої. В тому числі — не поступаються флагманським моделям. При цьому коштують вони в рази дешевше.

Вигода очевидна. Правда, є нюанси і підводні камені«. Будь-яка торгова майданчик КНР — справжній лабіринт. Не кожному по силах обійти тупики і обзавестися бажаним. Буває всяке: обман з боку продавця і проблеми на митниці. Чули розповіді про цеглинах замість смартфонів в посилці?

Як уникнути неприємностей? Складний шлях — наробити помилок і отримати життєвий досвід. Це довго, але виключно корисно. Втім, другий варіант простіший. Знайдіть надійного посередника, який бере турботи на себе. Серед подібних сервісів виділяється YOYBUY. Давайте з ним знайомитися.

Проект викуповує, консолідує і відправляє товари з 1688.com, JD.COM, alibaba.com, taobao.com та інших порталів. Для користувача витрати мінімальні: 10% від ціни (плюс 8% за доставку).

За згадану суму пропонуються російськомовний асистент і русифікований сайт. Заплутатися не вийде. Заповнення форм і вставка фото — автоматичні.

YOYBUY перевіряє речі на наявність шлюбу, надає реальні фото, підтверджує відповідність розміру і кольору. Після чого відсилає КАРГО, поштою Сінгапуру, DHL, Aramex, China Post, EMS і E-express. Дані служби гарантують швидку швидкість.

Оплата безготівкова. Актуальний для РФ список — банківські картки, Western Union, PayPal, Qiwi, Webmoney. Один з «гаманців» обов’язково знайдеться.

Ліміту на кількість замовлень немає. Обмеження відсутні. Дозволяється економити, видаляючи зайві коробки. Вага скорочується, витрати зменшуються. Оптові позиції дробляться на більш дрібні. Питань на кордоні немає.

Щось надіслано зламаним або зіпсованим? YOYBUY відшкодує збитки. Головне — зверніться в найближчі 3 дні після отримання.

Є бонусна програма. За придбання даються бали, які змінюються на купони зі знижками.

Це лише мала частина переваг YOYBUY. Зайдіть і переконайтеся самі.