Японці збираються створювати дрони з чого завгодно

3

Співробітники японської компанії Prodrone заявила про роботу над створенням дронов з чого завгодно. Вони анонсували, що їх майбутні вироби будуть малогабаритними і легкими. Вони можуть при цьому ефективно перевозити вантажі і навіть людей. Дана розробка є дуже актуальною, адже до цього дрони, які використовуються для цих же цілей виготовляли великими і громіздкими. Такі безпілотні апарати навіть називали тягачами з-за їх розмірів. Особливо складно їх було транспортувати.

Японські конструктори розповіли про створеної ними платформі PD-ANY. Вона працює таким чином, що може перетворити в дрон будь-який предмет вагою до 15 кілограмів. Як це відбувається? До будь-якого предмета кріпляться спеціально розроблені модулі, а також пропелери. Модулі при цьому оснащені моторами. Всього їх слід прикріпити від 4 до 6 штук. Цього буде достатньо для того, щоб предмет полетів. Політ зможе відбутися відразу ж після оснащення модулями і пропелерами.

Вже відомо, що такі безпілотники зможуть пролетіти без дозарядки батарей 10 хвилин. Швидкість приладу при цьому буде розвиватися до 20 кілометрів на годину.