Yamaha створила мотоцикл з ІІ

0
5

Японська компанія Yamaha на своєму офіційному сайті опублікувала інформацію про те, що на найближчому Токійському автосалоні (він відкривається вже 27 жовтня) вона презентуватиме свою саму унікальну розробку – мотоцикл, оснащений штучним розумом.

Новинка під назвою MOTOROiD буде представлена разом з 20 оновленими версіями велосипедів, мотоциклів та інших транспортних представників.
Новий футуристичний мотоцикл представляє найбільший інтерес, так як оснащений вбудованим електродвигуном і штучним розумом. А зовнішній вигляд його точно такий же, як ми бачимо у фантастичних фільмах про найближчому майбутньому.

Корпорація Yamaha, як сказали її представники, розробила цю машину, щоб подарувати людям сильне почуття хвилювання від знайомства з чимось цікавим і глибокого задоволення. Мотоцикл за допомогою ШІ буде створювати нові мобільні форми, щоб зв’язати гонщика з машиною. Він, за інформацією, може розпізнавати свого власника і підлаштовуватися під нього, як жива істота.
MOTOROiD має акумуляторні батареї, які знаходяться за переднім колесом. І це, на жаль, все, що ми можемо знати про технічній стороні пристрою. На офіційному представленні, як запевняє виробник, світ зможе дізнатися більше.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я