Яким буде дизайн нового Samsung Galaxy S9

0
6

Сьогодні, 12 жовтня, стало відомо, що в Мережі була опублікована інформація про зовнішньому вигляді нового смартфона Samsung Galaxy S9, який ще не був анонсований на офіційному рівні. Про це написали західні ЗМІ.
За даними преси, дизайн нового апарату в лінійці Galaxy S буде абсолютно іншим, ніж у попередніх моделях гаджетів південнокорейського виробника.

Як стверджують деякі представники західних ЗМІ, дев’ятий елемент цієї лінійки стане модульним смартфоном. Тобто, власник даного апарату матиме можливість за своїм бажанням підключати інші компоненти до нього.
Провідні представники ЗМІ повідомляють, що вихід у продаж нового Samsung Galaxy S9 запланований на початок літа 2018 року. Інсайдери стверджують, що до Samsung Galaxy S9 можна буде підключати різні деталі, у яких будуть свої функції. Зокрема, до гаджетом можна буде підключити додаткову акумуляторну батарею, сенсори, камеру і так далі.

Ходять чутки про те, що новий апарат отримає процесор Snapdragon 845, який вийде в 2018 році. Найімовірніше, цей чіп стане флагманом 2018 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я