Yakuza 0 PS4

3

Далекий 1988 рік, на території Японії починаються активні інвестиції в нерухомість, до економічної кризи далеко, а інвестиційні потоки поступово беруть під контроль представники родин якудза. Саме про це і розповість нам чергова частина серії Yakuza 0, для якої дійсно варто купити ps4.

Сюжетна канва

Якщо говорити більш точно і детально, то історія знову пропонує геймерам дізнатися деякі подробиці з біографії героїв, які змогли сподобатися багатьом в попередніх частинах. Мова йде звичайно про Казуму Кирио і Гору Моджимо. При цьому, так як дана частина передує сюжет попередніх частин, ви побачите цих персонажів, так би мовити, на самій зорі своєї кар’єри, коли вони тільки вступили на службу і напрацьовували собі репутацію в сім’ях якуза.

Кожному з них треба було справлятися з безліччю труднощів, які загартовували характер і зробили цих легендарних героїв тими, кого ви могли бачити в Yakuza 5 і попередніх частинах. Взагалі, шанувальників серії сюжет даної частини порадує і дозволить побачити деякі звичні простору, передісторії героїв і подібні радості.

Якщо ви тільки починаєте грати в Yakuza, то цілком можете почати і з цієї частини, і без знання сюжету. Тим більше, хронологічно саме Yakuza 0 є більш ранньою історією. Тому, якщо ви не грали в попередні частини, то в деяких епізодах буде навіть цікавіше, так як вам не відома подальша історія деякі персонажів.

Геймплей

Щодо геймплея слід зазначити деякі доповнення, які чудово поєднуються з попередніми напрацюваннями розробників і в цілому роблять Yakuza 0 просто більш розвиненою, більш захоплюючою і цікавою версією попередніх частин, хоча і не без оригінальності. Отже, гра як і раніше подібна ДТА, тільки на японський манер і з акцентом на файтинговую систему і сюжетність. При цьому в Yakuza 0 є і цікава економічна система і захоплюючий процес прокачування персонажа, тобто ДТА є просто найбільш близьким проектом, з якими можливо порівняти щоб дати зрозуміти на який проект гра схожа, а якщо говорити більш точно, то Yakuza є Yakuza, своєрідна, унікальна і масштабна гра про японських гангстерів.

Кожен герой (а всього героїв як ви пам’ятаєте два, Кирио і Моджимо і ви зможете пограти за кожного) як і раніше має власний бойовий стиль, але тепер ви можете вибирати з трьох наявних стилів для кожного і навіть змінювати стиль в процесі. Приміром, якщо граєте за Моджимо і набридло вибивати ієни битою, можете здивувати шпану бойовим варіантом капоейри. У вашому розпорядженні також залишається шкала люті, яка дозволяє робити ефектні добивання і тут теж є деякі доповнення, які роблять процес більш тактичним і цікавим.

Крім файтинга в грі є й інша не менш захоплююча частина, яка теж співвідноситься з сюжетом. Зокрема в гілці Кирио вам належить зайнятися нерухомістю і купівлею різних будівель, за якими потрібно стежити аж до найму персоналу та відвідування семінарів по темі.

В гілці Моджимо належить грати за керуючого кабаре, яким той за сюжетом стає. Тут теж багато деталей від загального управління до спілкування з кожною дівчиною і навчанням персоналу спілкування з відвідувачами. Таким чином для гри за кожного героя надається цікава модель охарактеризувати яку точніше всього – симулятор повсякденності простого представника якудзи.

Резюме

В доповнення до основного сюжету творці як завжди надають безліч деталей, таких як різноманітні міні-ігри і додаткові квести. У всьому цьому є японський колорит і почуття гумору. Граючи в Yakuza 0, ви зможете і поспівати караоке і пройти квест на актуальну японську тему – продаж жінками власних трусиків.

Резюмуючи, слід назвати Yakuza 0 гідним продовжувачем серії. Кому-то в цій грі подобається японський флер, комусь безмежність ігрових можливостей, хтось насолоджується відмінною промальовуванням, колоритними персонажами і атмосферою. Так чи інакше, гра є актуальним придбанням і більш ніж цікавим розважальним дозвіллям практично для кожного власника PS4.

Джерело: https://showgames.ru/playstation/playstation-4