Як вибрати смартфон і не розоритися на його ремонт?

0
5

Проблема вибору «ідеального смартфона» хвилює людей з самого першого дня, коли на ринку з’явилися перші Айфони і його копії. З тих пір кожен рік на світ виходять сотні нових моделей від десятків виробників. І у звичайного споживача, далекого від сфери сучасних гаджетів, від великої кількості інформації паморочиться голова: який вибрати смартфон? Як не переплачувати за непотрібні функції? Як визначитися, яка модель краща? У цій статті ми спробуємо дати основні рекомендації з вибору телефону і по його ремонту (благо, сьогодні досить багато центрів ремонту Айфонів в Челябінську).

Найголовніше – виробник

Цей параметр – один з перших, на який звертають увагу покупці. Безперечними лідерами у сфері гаджетів в останні роки є дві компанії – Apple і Samsung. Разом вони займають більшу частину ринку. Чимала частка і у інших виробників – Sony, LG, Xiaomi, Meizu, Philips, Nokia, Lenovo – ці бренди сьогодні також на слуху. Більшість заможних жителів великих мегаполісів, за статистикою, воліють техніку від Apple. Ця компанія вже давно зарекомендувала себе як виробника якісної та довговічної продукції (хоча ламається і вона – недарма ремонт Айфонів в Челябінську так затребуваний). Але останнім часом з лідерів США і Кореї тіснять молоді, але вже популярні компанії Xiaomi і Meizu. Сьогодні багато в чому вони задають тренд в мобільній сфері.

Апаратна складова і дизайн

На цей пункт звертають увагу в другу чергу. Тут все неоднозначно – значно дорожчі Айфони і Самсунги часто програють по «начинці» дешевим китайським товаришам. Саме тому молодь в Челябінську сьогодні часто вважає за краще замовляти недорогі смартфони Xiaomi на китайських інтернет-магазинах. В першу чергу дивіться на процесор і його тактову частоту – зараз можна взяти 6, 8 і навіть 10-ядерні процесори з частотою 1,4-2,2 Мгц. Другий важливий параметр – графічний прискорювач. Відгуки з них є в Інтернеті. Третій – оперативна пам’ять (краще брати від 2 до 4 Гб) і внутрішня пам’ять (від 16 до 128 Гб). Природно, чим краще параметри, тим телефон дорожче.

Вартість ремонту

Теж важливий фактор. Заміна скла iPhone 6 в Челябінську буде коштувати значно дорожче, ніж ремонт дисплея недорогого Xiaomi. Хоча в багатьох сервісних центрах сьогодні недорого ремонтують та Айфони.

Сподіваємося, що ми допомогли вам визначитися з вибором майбутнього телефону!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я