Як створити ресурс?

4

У даній статті ви дізнаєтеся про те, як створити свій ресурс. З якої причини ця інформація цікавить велику кількість людей? Все просто – це те, що створення свого власного ресурсу, як спосіб заробітку може принести вам від сотні рублів в місяць до мільйонів рублів на місяць. Саме це є мотивацією того, щоб спробувати себе в даному напрямку. Але спочатку його треба зробити. Як – про це буде написано далі.

Ще перед тим, як створювати ресурс, слід вибрати якісний платний хостинг Ригвеб, у якому робота вашого ресурсу буде повністю бесперебойна. Це потрібно для того, що б не втрачати своїх користувачів, які можуть просто не потрапляти на сайт через перебої в роботі хостинг провайдера. Приміром хорошого хостингу, як ми вже сказали, можна навести Ригвеб, який завжди працює дуже добре і на висоті.

Тепер можна переходити безпосередньо до створення ресурсу. І перше, що необхідно зробити, це встановити відповідний движок. Для новачків, незалежно від того, чи збираються вони створювати авторський блог або ж тематичний сайт, необхідно вибирати ВордПресс. Він набагато простіше і при цьому володіє повним функціоналом і тими можливостями, які потрібні для грамотного ведення ресурсу. Але більш досвідченим можна вибирати Джумлу, так як з його допомогою значно легше створювати яскраві, барвисті і дуже потужні сайти, портали, форуми і інтернет-магазини. Це не означає, що з допомогою Вордпресс цього зробити не можна, можна, але портал, форум, інтернет-магазин краще створювати саме з Джумли. Сайт хоч як, а авторський блог – обов’язково саме по Вордпрессу.

Коли установка движка була закінчена, можна вважати, що більша частина роботи зроблена, так як ресурс вже по суті готовий і тепер залишилося тільки привести його в придатну для ведення форму. Слід вибрати відповідний дизайн. Особливо серйозний не ставте, головне щоб він був приємний оку і був гармонійний. Не варто заради краси ускладнювати своїм користувачам пошук ресурсу, в іншому випадку користувачів залишиться мало, так як ніхто не любить напружуватися і вишукувати необхідне, переважній більшості треба, щоб все було саме перед їх очима.

Грамотно розставте всі складові на своєму ресурсі. Це і категорії, і грамотно створена шапка. Структура повинна бути максимально зрозуміла для людей, які відвідують ресурс.

От і все. Створення ресурсу це вкрай важлива дія, необхідно прикласти всі зусилля для того, щоб в кінцевому підсумку на виході отримати гарне творіння. Створення ресурсу проводиться один раз, але його необхідно зробити максимально ретельно.

Джерело: https://rigweb.ru/