Як буде виглядати новий iPhone 8?

0
15

Оновлення, яке вийде в 2017 році, буде iPhone 7s/plus. Тому радикальних змін чекати не варто. Але, не будемо забувати, що в цьому році, компанія Apple відзначить ювілей з моменту свого першого телефону в 2007 році.

З цієї причини, зміни все ж повинні будуть нас порадувати. Чекаємо і сподіваємося. Швидше за все, настала ера месенджерів. Еппл, як і інші великі гравці, активно розвивають цей напрямок. Імовірно, тут як раз і будуть анонсовані самі останні тренди.

Що стосується зовнішнього вигляду iPhone 8 і дати його виходу в Росії, рекомендується детальніше прочитати на сайті – http://iphone8.moscow. А якщо ви хочете стати одним з найперших його володарів і не стояти в чергах, залиште свій e-mail і ви отримаєте повідомлення одним з перших! Так що заходьте, не пропустіть таку можливість.

Зараз найактуальнішим зовнішнім виглядом називають айфон з двома камерами ззаду, які розташовані вертикально. Вперше 2 камери ми виявили на 7-ої моделі, версії “плюс”. Багато хто, до речі кажучи, скаржаться на дане нововведення. Значно краще зйомка не стала, ефекту 3-d теж не вийшло досягти. Але, можливо, в новій версії ми побачимо повністю оновлену і розроблену “фото-студію, яка не буде поступатися професійних фотоапаратів.

Фото айфон 8 і його ціна

Зрозуміло, компанія Apple тримає в секреті фотографії та інші характеристики нового iPhone. Але, як вже було раніше, не все вдається приховати. Багато фото потрапляють в мережу. Часто, вони і є оригіналами, але точно не можна бути в цьому впевненим.

Вартість, як правило, у перший місяць продажів буде «захмарною», а далі займе звичайний стан в розмірі 50-60 тисяч рублів. А ще через кілька тижнів опуститься до 40-45 за мінімальну модель.

Всі фото взяті з публічного доступу і не є офіційними. Тільки самі китайці знають, яким він буде, розкажуть вони нам? Сумніваємося.

iPhone 8 – останні новини

У сімці – додали захист від води, при невеликому зануренні вашого смартфона H2O він зможе працювати і далі. Тим не менш, наступним оновленням буде поліпшення від вологозахисту.

Очікується і швидка зарядка. Новий акумулятор Qualcomm зробимо можливим зарядку телефону менш ніж за 30 хвилин.

«Натисніть, щоб прокинутися» – нова технологія, яка дозволить простіше керувати деякими функціями айфона.

Цілих три версії гаджета, за чутками, планує випустити компанія у вересні. Хто знає, може бути червоний колір настільки сподобається розробникам і клієнтам, що він стане основним.

Розміри можуть бути різні, можливе навіть повернення до iphone 5, а може вийде і збільшена версія моделі plus.