Yahoo! згортає роботу над 10 мобільними додатками під різні платформи

0
6

Один з найбільших в Мережі ресурсів – Yahoo! – давно показує тенденцію до спаду, і черговим «буревісником» стало повідомлення про відмову подальшої роботи інтернет-гіганта над десятьма мобільними додатками під різноманітні популярні платформи.

Серед додатків, роботу над якими Yahoo! скоро припинить, можна зустріти: Yahoo! Meme (iPad і iPhone), Yahoo! Mim (iPad), Yahoo! Answers (Android), Yahoo! AppSpot (Android і iPhone), Yahoo! Deals (iPhone), Yahoo! Finance (BlackBerry), Yahoo! Movies (Android), Yahoo! News (Android), Yahoo! Shopping (iPhone) і Yahoo! Sketch-a-Search (iPad і iPhone).

Згідно Yahoo!, вони “будуть рухатися вперед, слідуючи концепції “мобільність – перш за все”” (гхммм… що б це значило? Хто-небудь в курсі?). Ймовірно, підрозділ пошукача, що займається розробкою мобільних додатків, вирішило переглянути свій погляд і готує нам нові сюрпризи, а може бути Yahoo! просто намагається («перш за все») скоротити витрати на «безглузді» напряму. У будь-якому випадку, вже в цьому році ситуація повинна прояснитися.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я