Xiaomi випустив безконтактний термометр

3

Глава компанії Xiaomi Лей Цзюнь на презентації в Пекіні показав багато технічних новинок. Серед них був представлений і безконтактний термометр, який показав значну точність своїх вимірів.

Електронний термометр отримав назву Xiaomi iHealth Thermometer. Він оснащений інфрачервоним датчиком німецького виробництва. Саме з його допомогою і визначається температура тіла. Для того, щоб її виміряти, необхідно піднести термометр до лоба. Вже через секунду пристрій почне вібрувати і покаже реальну температуру тіла. Відхилення при вимірюванні будуть мінімальними. Термометр не тільки точно визначає температуру людини за Цельсієм, але і мінімізує вплив на показання навколишнього середовища. Працює безконтактний термометр від звичайних батарейок. Їх вистачає приблизно на три тисячі вимірювань температури.

Вартість Xiaomi iHealth Thermometer зовсім не велика. Вона становить 20 доларів. Низька ціна обумовлена тим, що пристрій не відноситься до “розумним” моделей, його не можна синхронізувати зі смартфоном. Продажі пристрою вже проводяться з 15 вересня.