Xiaomi Redmi Y1/Y1 Lite став рекордсменом продажів

0
7

Новий гаджет китайської компанії Xiaomi Redmi Y1/Y1 Lite побив усі рекорди продажів. Про це сьогодні, 15 листопада, повідомляє офіційний сайт компанії-виробника.

Даний гаджет був представлений в Індії на початку листопада. Сам виробник говорить, що в новій лінійці представлені виключно пристрої, які мають хороші характеристики камер для селфи.
В продаж мобільні телефони Xiaomi Redmi Y1 і Redmi Y1 Lite надійшли напередодні. І за перші три хвилини було продано відразу 150 тисяч примірників пристроїв, тому можна говорити про те, що смартфон побив всі немислимі рекорди.

Це доводить факт, що продукція китайського виробника Xiaomi є популярною не тільки в Китаї, але і у всьому світі (старт продажів стався в Індії). Справа в тому, що гаджети виробництва Xiaomi є якісними, мають чудові характеристики і демократичну ціну.
Справа дійшла до того, що всі запаси Xiaomi Redmi Y1 і Redmi Y1 Lite закінчилися, але в компанії сказали, що завтра прибуде нова партія гаджетів, і вона буде доступна для продажу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я