Windows почала роботу над абсолютно новою оболонкою для ос мобільних пристроїв

0
7

Відома компанія Microsoft відмовилася від інвестицій в платформу Windows 10 Mobile, яка раніше широко використовувалася. Дуже скоро її перестануть використовувати в мобільних гаджетах. Але ринок цих пристроїв не залишиться без участі Microsoft. Компанія вже взялася за розробку нової операційної системи. Вона входить в окрему гілку розробок.

З’явилася інформація, що компанія готується нова оболонка для Windows 10. Тобто це буде повноцінна операційна система, яка до того ж зможе функціонувати на мобільних гаджетах з маленькими екранами. Все це схоже на реальні наміри компанії. Адже ще взимку був представлений універсальний інтерфейс CSHELL. Він однаково підходив для всіх мобільних гаджетів: планшетів, смартфонів, комп’ютерів, ігрових консолей і для багатьох інших гаджетів.

Раннє представники Microsoft вже анонсували створення нових гаджетів, які будуть кардинально відрізнятися від сучасних смартфонів. Про те, якими вони будуть, поки не відомо. Але інформація про них періодично з’являється в ЗМІ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я