WhatsApp тестує безкнопочный спосіб відправки голосових повідомлень

4

Популярний у всьому світі месенджер WhatsApp ще чотири роки тому випустив тип гольових повідомлень «push-to-talk», але дочірня компанія Facebook мало що зробила для поліпшення цієї функції з того часу досі. Популярний месенджер експериментує з технологією запису повідомлень за допомогою голосу без необхідності натискати спеціальну кнопку.

Ця технологія буде працювати наступним чином: як тільки користувач захоче записати голосове повідомлення, месенджер сам виведе на екран рухається інтерфейс з мікрофонною кнопкою. Через мить користувачі будуть бачити, як можна перейти в режим запису, щоб вони могли розмовляти зі своїми телефонами.

Можливо, найбільш популярною і комфортною для щоденного користування буде функція перегляду власних повідомлень, відправлених напередодні. якщо вам потрібно двічі перевірити, про що ви говорите, або зробити посилання на раніше обговорювався питання.
Популярний інсайдер компанії WhatsApp каже, що ця функція зараз проходить випробування, але вона повинна з’явитися в майбутніх оновленнях, як тільки компанія зуміє змусити її працювати безперебійно.