WhatsApp офіційно запускає додаток WhatsApp Business

0
6

Сьогодні компанія WhatsApp офіційно запустила свій новий додаток WhatsApp Business на окремих ринках, включаючи Індонезію, Італію, Мексику, США і США.

Додавання бізнес-профілів і нових засобів обміну повідомленнями, орієнтованих на бізнес-клієнтів, є частиною більш широкого плану компанії по отриманню додаткового доходу.
Додаток WhatsApp Business є вихідною точкою входу на цьому ринку. Знаходиться на невеликих підприємствах, безкоштовний додаток – тільки на ОС Android – допомагає компаніям швидше зв’язуватися зі своїми клієнтами і встановлювати офіційну присутність в сервісі WhatsApp. По суті, це версія WhatsApp на сторінці Facebook.

Раніше компанія оголосила про розробку програми і почала перевірку бізнес-рахунків у рамках пілотної програми WhatsApp Business ще у вересні 2017 року. Перевіреним облікових записів була надана зелена галочка як засіб демонстрації їх автентичності. З появою нового додатка WhatsApp Business, невеликі компанії можуть створювати свої профілі WhatsApp Business, заповнюючи інформацію, таку як опис бізнесу, адреса електронної пошти, адреса і веб-сайт.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я