Вийшло масштабне оновлення Snapchat

4

Розробники мультимедійного додатка для мобільних телефонів Snapchat напередодні випустили масштабне оновлення. Програма була доповнена голосовими фільтрами, які встановлює користувач, а також можливістю обмінюватися посиланнями. Щоб використовувати дані функції прямо зараз, потрібно натиснути на потрібні кнопки в інтерфейсі програми.

Зокрема, з’явився символ скріпки, як в Viber, з допомогою якої можна прикріпити посилання до повідомлення. Натиснувши на неї, користувач побачить диспетчер файлів свого пристрою. Там же можна вибрати потрібну посилання.

Що стосується голосових фільтрів, то вони теж активуються окремою кнопкою. Потрібна іконка розташувалася в правому верхньому куті діалогу.

Також розробники ввели іконку у вигляді ножиць. Вона допомагає змінювати колір фону без підняття особи людини. Це можна зробити вручну або за допомогою автоматичного режиму. Крім того, були додані шаблони для обробки зображень, за допомогою якої можна оновити фотографію. До речі, після цього можна зберегти отриману фотографію в свій телефон або буфер обміну.