Вєтнам лімітує кількість SIM-карт на душу населення

0
7

Скільки у вас SIM-карт? Одна? Дві? Чотири на кожного оператора? В останньому випадку (якби ви жили у В’єтнамі), у вас могла б виникнути проблема.

Міністерство інформації і комерції В’єтнаму запропонувало законопроект про обмеження кількості SIM-карт, що видаються на одного громадянина. Таким чином, в’єтнамці зможуть зареєструвати не більше трьох «сімок» на одного оператора (яких в країні шість). Іншими словами, перебуваючи у В’єтнамі, ви не зможете зареєструвати на себе більше 18 SIM-карт.

Чорновий законопроект покликаний врегулювати незаконну дистрибуцію «сімок» в країні. Дана ініціатива завадить нелегальній торгівлі «пільговими акаунтами» – для студентів в країні діють значні знижки, і цим користуються перекупники (один студент може оформити на себе, скажімо, сотню сім-карт і перепродати їх трохи дорожче, але дешевше ринкової вартості не для студентів, і все це без відома оператора). Підготовлюваний закон буде поширюватися і на компанії, які не зможуть придбати більше сотні SIM-карт (не уточнюється, правда, на одну мережу або в загальному).

Тим часом самі оператори і продавці стільникових телефонів наполягають на тому, що дані обмеження потрібно дещо послабити, і дозволити людям реєструвати на себе не три, а хоча б п’ять SIM-карт.