Виділений або віртуальний сервер, а також розміщення обладнання в дата-центрі

0
7

Створюючи свій сайт під бізнес, продажу або популяризацію послуг, а також будь-які інші цілі, на фінальному етапі робіт необхідно залити його на сервер. Тільки після цього ресурс почне працювати в мережі інтернет і приносити вам дохід, зможе стати ефективним інструментом бізнесу, збільшити продажі і розширювати географію роботи компанії. Для того, щоб розмістити свій веб-портал на надійному сервері, зверніться в хостингову компанію «ПланетаХост». Ми гарантуємо нашим клієнтам найкраще, надійне обладнання, яке знаходиться в захищеному дата-центрі.

У нас можна легко орендувати віртуальний сервер vds тут за вигідною місячної абонплати, або відразу заплатити за рік розміщення на сервері вашого порталу і не турбуватися про його функціонуванні в найближчому часі. Зайдіть на офіційний сайт «ПланетаХост» і вибирайте віртуалізацію на наших серверах, гарантуючи собі подальший контроль ресурсів. З таким аналогом фізичного сервера ви можете налаштовувати його без лімітів і при цьому перебувати далеко від своїх сусідів. Вам гарантована безпека, зручне управління ресурсами, а також незалежність. Ви отримаєте великий обсяг ресурсів, за які заплатите всього 249 крб. в місяць на стартовому пакеті. Пакет «Стандарт» обійдеться 479 руб. в місяць, а тариф «Майстер» буде коштувати 723 руб. Якщо вас цікавить послуга «виділений сервер» – то ви також зможете отримати її в хостингової компанії. Керувати ним ви будете максимально вигідно і зручно.

Крім того, наші клієнти отримують автоматичний запуск, панель управління в подарунок, безкоштовне розміщення сервера і необмежений трафік, великий вибір операційних систем і професійне адміністрування виділеного сервера. У цих тарифних планах найбільш дешевий пакет обійдеться в 2890 руб. в місяць – він гарантує процесор Intel Core i3 7100 на 2 ядра, досить високу продуктивність і установку протягом 5-20 хвилин максимум. Якщо ж у вас є своє обладнання і ви хочете розмістити його у нашому дата-центрі, тоді зверніть увагу на послугу розміщення сервера colocation». Це пропозиція гарантує безкоштовну доставку обладнання, а також розміщення сервера в захищеному дата-центрі за найнижчою ціною в Росії. Ми встановимо техніку у день вашого звернення, при замовленні через сайт можемо надати вам знижку у розмірі 15%. Познайомтеся з цінами на colocation і подивіться фотографії дата-центру, що переконатися в його надійності і вибрати вигідну пропозицію.

За матеріалами http://planetahost.ru/

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я