Вся техніка компанії Sony на одному сайті

0
7

У кожної людини з’являються свої асоціації, коли він чує назву компанії Sony. Для когось це бренд ігрових консолей, для когось це виробник передових смартфонів або телевізорів, ще одна категорія вважає компанію лідером по випуску якісних і інноваційних аксесуарів. Втім, технічний асортимент Sony налічує багато позицій і з усіма можна ознайомитися тут.

Починалася історія японського гіганта в середині 1940-х років, коли в рядах компанії були присутні всього 2 людини. Більше того, настільки нечисленний персонал в перший час за складом повністю співпадав з фігурами засновників Соні. Втім, ентузіазму і амбіцій японцям вистачило, щоб через 70 років в компанії працювало вже понад 180 000 чоловік.

Крім активного виробництва різних пристроїв, японський гігант багато десятиліть присвячує дослідницькій практиці. Більш того, завдяки науковій діяльності, світ побачив велику кількість розробок вперше саме у виробництві Соні. Мова йде про першому магнітофоні, діоді, транзисторном телевізорі, настільному калькуляторі – і це тільки список відкриття 1950х – початку 1960х. Що вже говорити про подальші прориви різних підрозділів корпорації в області ігрової індустрії, мобільного зв’язку, фото-, аудіо-, відеотехніки та багатьох інших секторах. Якщо Sony не є синонімом еволюції в техніці, то довгі роки корпорація є активним учасником масштабних відкриттів і нововведень.

Мережа фірмових та інтернет-магазинів SC дозволяє покупцеві придбати будь-який товар з наявної в компанії техніки. Каталоги гаджетів і обладнання розподілені не тільки з різновидів товарів, але і по мітках “Новинки”, “Хіти продажів” і “Знижки”. Таким чином, користувач буде постійно у курсі акцій, лідерів продажів і поповнення техніки в рядах японської компанії.

Питанні доставки приділено підвищену увагу і логістичні механізми налаштовані таким чином, що замовлення прибуде до пункту призначення як можна швидше. Бонус для мешканців столиці та області – при купівлі одного або декількох пристроїв на загальну суму 3000+ рублів, доставка в межах Московської області здійснюється абсолютно безкоштовно. Крім того, незалежно від виду товару, на кожну покупку клієнт отримує 12 місяців додаткової гарантії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я