Всіх співробітників платформи WordPress переведуть на віддалену роботу

4

Всі співробітники популярної платформи WordPress, що працюють в Сан-Франциско, будуть переведені на віддалений тип роботи. Це буде не складно, адже традиційно ходить на роботу лише 550 співробітників. Інші вже давно працюють в тому місці, де їм зручно.

Інформація про майбутні дії була отримана від представників компанії Automattic. Цій структурі належить платформа WordPress. У компанії зазначили, що не дивлячись на вигідні умови утримання величезного офісу, його все ж таки закриють, адже в ньому працює реально всього лише п’ять осіб. Інші люди вже давно за фактом виконують роботу віддалено. Саме тому в компанії Automattic було прийнято рішення, що гроші, які йшли на оренду 1394 квадратних метрів робочого приміщення, можна було б витратити інакше, більш раціонально.

У компанії також відзначили, що для конференцій і спільних зустрічей співробітників буде вибрано інше місце. Можливо, ним стане Філадельфія. Цього буде достатньо для організації спільної роботи, якщо буде необхідність. Ще кілька офісів WordPress по всьому світу поки що продовжувати функціонувати.