Війна додатків: Vlingo проти Siri

0
15

iPhone 4S від компанії Apple оснащується функцією розпізнавання голосу Siri, яка користується великою популярністю. Власники смартфонів під управлінням Android теж можуть випробувати подібне задоволення! У них є додаток Vlingo.

Говорите, а не друкуйте! Корисні програми та хороший дисплей полегшать управління смартфоном. Однак, кожен день ми вводимо в телефон багато даних: навігація, вихідні і вхідні повідомлення. Ці маніпуляції важко виконати одним натисненням на екран. Тут вам на допомогу прийдуть спеціальні програми, які можуть інтерпретувати ваші голосові команди і виконувати їх.

Не тільки для Android! Як повідомляє Генезис ІТ компанія, розташована в Києві, Додаток Vlingo встановлюється не тільки на смартфони Android, але і на Blackberry, Nokia, смартфони iOS, які не оснащені додатком Siri. Програма пише тексти, дзвонить людям з вашої адресної книги і оновлює ваші соціальні мережі. Необхідна тільки правильне формулювання. Vlingo орієнтується на ключові слова. Доступні і більш довгі послідовності команд, наприклад: «SMS мамі. Коли буде вечерю?».

Vlingo завантажується безкоштовно, значок додатка відображається в головному меню. При запуску програми відображається рекламний банер. За 1,49 євро можна відключити рекламу в додатку.

Порівняння: Vlingo проти Siri

Vlingo запускає інші програми, шукає прогноз погоди і визначення, відправляє повідомлення в Facebook і Twitter, може працювати з пошуковиками. Цей додаток відрізняється від Siri в 2 пунктах: без запиту може почати виконувати ваші голосові команди і штучний інтелект нижче Siri. Vlingo вимагає ключові слова для виконання операцій. Siri може спокійно працювати, орієнтуючись на ужиткові слова з повсякденного життя.

Оцінка: Vlingo Android

Завантажте програму, запустіть його, виберіть мову і роздавайте команди. Vlingo працює блискуче, якщо команди даються коректно. Використовувати це додаток дуже зручно! Голосовими командами ви економите свій час. Використовувати в машині смартфон з Vlingo дуже зручно.

Vlingo існує з 2009! На його розвиток ніяк не вплинуло додаток Siri. Після появи додатки від Apple, в Android Market пропонуються кілька додатків з схожим функціоналом.