Відновлення даних на будь-яких цифрових носіях

0
5

У нашому житті все більшого значення набуває наявність різних видів інформації. Ні для кого не буде відкриттям, що сьогодні відомості, які знаходяться на жорстких дисках комп’ютерів, зовнішніх носіях мають важливе значення. На жаль, часто буває так, що через незнання або злого наміру жорсткий диск нашого комп’ютера виявляється чистим як поле укрите першим снігом. Якщо мова йде про персональному комп’ютері, на якому знаходилися фотографії та ролики зі свят, які так і не були перенесені на окремий диск або на паперову фотографію, то можна трохи погорювати. Однак набагато гірше, якщо справа стосується псування носія на якому знаходилася важлива робоча інформація та від використання якої залежить успішна кар’єра чи захист наукової роботи. Точної статистики щодо кількості таких трагедій немає, але думається, що не одна сотня людей постраждала від поломки жорсткого диска, контактів або дефрагментації.

Наша компанія storelab-rc.ru розробила унікальні методики, які дозволяють відновлювати інформацію на будь-якому носії, які раніше довелося б утилізувати зі сльозами на очі. Компетенція наших професіоналів дозволяє гарантувати відновлення даних не тільки з жорстких дисків домашніх комп’ютерів, флеш – карт та флеш – накопичувачів. Умови нашої лабораторії дозволяють приводити в робочий стан потужні RAID масиви. Незважаючи на те, що дані носії вважаються найбільш стійкими до збоїв, практика показує, що немає нічого, що з часом не приходило б в непридатність. Наші професіонали зможуть відновити базу даних ваших масивів різних рівнів. Якщо хтось може подумати про те, що різні операційні системи мають на увазі різні методи відновлення, то буде абсолютно прав. Але ця проблема не є проблемою для нашої компанії. Ми працюємо з відновленням даних дисків з різними операційками і гарантуємо позитивний результат.

Звичайно ж, подібна робота не може бути виконана в одну мить. Але якщо вам дуже потрібно терміново відновити ваш носій, то ми зможемо відкласти інші замовлення і зайнятися тільки вашою проблемою. Ви завжди можете розраховувати, що термінове відновлення у нашої компанії дозволить вам скористатися результатами вашої роботи і зробити крок вперед, який здавався вже неможливий. Телефонуйте нам і безкоштовно доставимо ваш пошкоджений диск в свою лабораторію.

Джерело: http://www.storelab-rc.ru

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я