Вдосконалений Zenfone 4 від Asus почнуть продавати в липні за $500

0
10

Компанія Asus обіцяє в кінці липня цього року випустити на ринок свій Zenfone 4, який за попередніми оцінками, коштуватиме покупцям 500 доларів.

Керівник підприємства зробив анонс в ході інтерв’ю представникам порталу Digitimes. Голова IT-корпорації Asus Джеррі Шен повідомив про те, що новий смартфон Zenfone 4 з’явиться вже в середині літа на прилавках магазинів і буде доступний першим покупцям.

Спочатку очікувалося, що офіційна презентація гаджета відбудеться на всесвітній експозиції відео-електроніки Computex 2017, але в минулому році в компанії Asus раптово зробили дебютну демонстрацію гаджета Zenfone 3. Вже в останній момент розробники вирішили поліпшити деякі характеристики пристрою і змінити його дизайн.

За словами Джері Шена, вирішено, вартість Zenfone 4 в базовій комплектації складе в районі 500 доларів США. Фахівці говорять про те, що компанія втратить прибуток з-за того, що відклала презентацію нового смартфона, але керівник Asus переконаний: удосконалення характеристик і можливостей цього апарата лише підігріє інтерес користувачів і перших покупців до моделі.

Незважаючи на такий скромний, але очікуваний анонс, про технічні характеристики Zenfone 4 Asus докладно не говорять. Зате вже анонсують офіційне представлення гаджета чергового покоління. Ймовірно, що Zenfone 5 буде публічно продемонстрований на конгресі Mobile World в 2018 році.