Вчені випадково знайшли новий спосіб боротьби з раковими пухлинами

0
5

Американські нейробіологи ненароком виявили нове антитіло, яке активно впливає на імунні клітини, які борються з раковими утвореннями.

Говард Уайнер з колегами «по цеху» одного разу працювали над дослідженням механізму розвитку розсіяного склерозу. Це хвороба, при якій механізми імунної системи атакують нейронні зв’язки в мозку людини. Вчені намагалися переключити їх на інші загрози в мозку. Їм вдалося переключити їх на Т-клітини, які відсутні у тих, хто страждає на розсіяний склероз. Але вчені з подивом виявили, що ці клітини є у великій кількості в онкологічних утвореннях.

Так, фахівці припустили, що Т-клітини займаються перешкоджанням проникнення імунних клітин пухлини раку. І потрібно придушити їх роботу, щоб позбутися пухлини. Так було створено спеціальне антитіло, яке підвищить протиракову активність організму з допомогою придушення роботи Т-клітин.

Пізніше вчені провели експеримент над мишами, які мали ракові пухлини. Після того, як антитіло було введено в організм, ракові пухлини не тільки перестали рости, але і організм виробив такий собі імунітет, який перешкоджає пересуванню ракових клітин по організму і виникнення метастаз.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я