Вчені винайшли новий спосіб омолоджувати клітини

0
8

Фахівці з Ексетерського університету зробили цікаве відкриття. Вони прийшли до висновку, що омолоджувати клітини можна речовинами, наявними в безлічі відомих продуктів. Було зроблено багато дослідів, які виявилися успішними.

Вчені розповіли, що в кожній клітці є телемеры. При поділі ці теломери коротшають. Чим вони менші, тим старіше вважається клітка. В кінцевому підсумку теломери коротшають настільки, що зникає. Після цього клітина вже не ділиться і перестає виконувати свої функції. Це старість і смерть. Але вчені знайшли спосіб подовжувати телемеры. Виявляється, це можливо за допомогою такої речовини, як ресвиратрол. Він добре впливає на телемеры, змушуючи їх стає довшим. Таким чином, функціональність клітини відновлюється. Вона не тільки перестає старіти, але й омолоджується.

Вчені відзначають, що ресвиратрол є в багатьох продуктах. Отримати його можна, вживаючи шоколад, виноград, червоне вино і чорницю. Якщо цього не достатньо, то, на думку фахівців, можна буде використовувати штучно виділена речовина. Правда, така методика омолодження ще на стадії розробки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я