Вчені створили робота, який стане компаньйоном для домашніх тварин

0
5

Якщо раніше фахівці намагалися створювати роботів, що дають максимальну виробничу користь, то зараз вони все більше зміщуються у побутову сферу. Вже нікого не здивуєш пристроями, покликаними веселити дітей та літніх людей. Нещодавно і зовсім був створений робот, який може стати компаньйоном для домашніх тварин. Він полегшить життя вихованців і допоможе їх господарям.

Робот PEDDY буде займатися тваринам в ті дні, коли господар не зможе бувати вдома. Пристрій зможе організувати активні ігри та догляд за вихованців. У його функції увійде навіть годування і зміна освітлення в приміщенні.

При цьому весь час, що він проведе з улюбленцем, його дії будуть записуватися на камеру і передаватися на смартфон господаря. Розробники передбачили і зворотний зв’язок. Господар зможе з допомогою мобільного пристрою передавати команди, пропонувати роботу якісь дії.

Розробники повідомили, що для організації масового виробництва PEDDY їм не вистачає 15 тисяч доларів. 9 з них вони вже зібрали на крауфдафтинговой платформі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я