Вчені створили пластир, який може замінити звичні шприци

0
12

Уколи більшість людей не переносить дуже добре. Люди бояться їх або ж просто не люблять, так як ін’єкції завжди пов’язані з болем і тягарем. Науковці вирішили змінити ситуацію. Вони створили розробку, яка дозволить позбавити процес ін’єкції від болю. Цим питанням займалася група дослідників Технологічного інституту Джорджії і Медичного університету Еморі. Ними був створений пластир з великою кількістю мікроголки на одній стороні. Цей пластир замінить звичайні уколи. При його прикладанні голки проколюють шкіру, але це не доставляє великого дискомфорту. Потім вони розчиняються і ліки потрапляє в організм. Все це відбувається швидко.

Вчені відзначають безпеку своєї розробки. Вже використаний шприц не має голок, тому нікого не може травмувати. Крім цього, є ще один плюс. Ліки спочатку знаходиться всередині мікроголок. Тому для нього не потрібно особливих умов транспортування.

Новинка вже була протестована. З допомогою пластиру була зроблена вакцинація від грипу. У майбутньому можна заправляти такі пристосування будь-вакциною.