Вчені створили наймасштабніший симулятор Всесвіту на 25 мільйонів галактик

0
5

З застосуванням супереом фахівцям вдалося розробити найбільшу симуляцію появи і становлення нашої Всесвіту. Така інформація з’явилася і була опублікована в прес-релізі групи німецьких вчених з університету Цюріха.

Нова розробка у вигляді віртуальної Всесвіту містить величезну кількість галактик, число яких досягає 25 мільярдів. Сформовані вони з найдрібніших цифрових частинок, кількість яких – майже 2 трильйони. Вони являють собою так звані елементи темної речовини. Для того, щоб створити таку масштабну симуляцію Всесвіту, використовували електронну обчислювальну машину з суперздатності, встановлену в швейцарському центрі.

Генерування такої віртуальної Всесвіту зайняло у розробників 80 годин. Така новація стане відмінним підставою для подальшого вивчення появи та формування великих небесних тіл і космічних структур. Крім цього, з її допомогою можна також вивчати розподіл темної матерії.

Нагадаємо, раніше вчені заявили, що Всесвіт розширюється набагато швидше, ніж астрофізикам здавалося раніше. Вчені навіть скорегували свої розрахунки, які були засновані на спостереженнях за наслідками великого вибуху. Відповідно висновок говорить про наявність загадкової темної субстанції або про недоскональности теорії відносності. На думку астрофізика Адама Рісса, стрімке підвищення темпів розширення Всесвіту може свідчити про те, що в такому розгоні брала участь ще одна субстанція, яку досі називають «темним випромінюванням».