Вчені розробили «розумні» протези

4

Фахівці з Управління морської розвідки повідомили про те, а що саме були розроблені спеціальні зручні протези, які можна вставляти і знімати за бажанням. Про це пише світова преса.

Крім того, протези оснащені спеціальними датчиками, що контролюють рівень стресу в організмі та наявність різних інфекцій.

Стан на сьогоднішній день одним з найпопулярніших видів штучних протезів для ніг є вакуумні протези, які вміють підтримувати тіло людини навколо тієї кінцівки, що залишилося. З-за цього зазвичай виникає надмірний тиск на м’які тканини людини, в результаті чого з’являється біль і дискомфорт.

Інженери розвідки розробили спеціальні пристосування для протезів з титану, яке може імплантуватися в стегнову кістку людини за допомогою хірургічного втручання. Часом тканина самостійно обростає навколо металу. Але і знаки патенту продовжує стирчати спеціальне кріплення, до якого приєднується протез. За інформацією з вуст фахівців, які протези носити дуже зручно, так як при їх носінні не виникає ніякого тиску на м’які тканини людини.