Вчені розповіли, як не заразитися під час авіаперельоту

0
6

Авіаперельоти стають все більш доступні для широких мас населення. В той же час вони несуть небезпеку, так як під час їх людина може заразитися різними захворюваннями. Адже якість повітря в салоні літака не завжди на високому рівні. Тривале перебування в одному приміщенні з великою кількістю людей також не додає безпеки. Повітряні фільтри можуть вирішити проблему тільки наполовину. У такій ситуації кожна людина повинна самостійно вживати заходів безпеки. В першу чергу, вони повинні виражатися у виборі правильного літака для польотів.

Математики застосували деякі методи розрахунків і визначили, в яких умовах ймовірність захворіти під час авіаперельоту підвищується. В першу чергу, вони зазначили, що дворядний салон з одним широким проходом краще, так як, перебуваючи в ньому, люди менше контактують. А от якщо в салоні цілих два проходи, то ймовірність щось підчепити відразу ж зростає.

Також фахівці відзначили, що краще літати маленькими літаками. В них міститься менше людей, відповідно, там і менше інфекцій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я