Вчені розповіли, що їм вдалося дізнатися про планетарній системі TRAPPIST-1

0
19

Планетарна система TRAPPIST-1 є дуже цікавою і загадковою. Вчені давно намагаються її вивчати. За весь час спостережень їм вдалося виявити багато чого незвичайного і цікавого.

Виявилося, що в планетарній системі TRAPPI T-1 існує сім планет. Серед них лише три в зоні проживання. Тобто тільки на них такі умови, в яких теоретично може бути життя. Вчені припускають, що на цих планетах є вода. Також, можливо, вони в якійсь мірі населені принаймні мікробами.

Нещодавно вчені заявили, що 6 планет з системи TRAPPIST-1 обертаються передбачувано. Кожна з планет має гравітаційне поле, яке дозволяє їй рухатися стабільно. В той час, як остання планета робить два орбітальних обороту, наступна вже робить їх три. Третя – чотири і так далі. Таке явище раніше в космосі спостерігалося. Воно отримало назву “ланцюг резонансів”. Правда, раніше такий довжиною ланцюга вчені не зустрічали.

Окремо була вивчена планета TRAPPIST-1h. Було з’ясовано, що вона проходить шлях навколо своєї зірки за дев’ятнадцять земних діб, а навколо себе крутиться за 3, 3 доби.