Вчені розповіли, можлива кібератака на мозок людини

3

Деякі особливо «просунуті» хакери заявляють, що сьогодні можливо вважати пароль доступу до чого-то не було просто мозку людини. Вчені з одного з американських університетів вирішили перевірити цю інформацію і провели відповідний експеримент. Результат його просто приголомшує.

Справа в тому, що дослідники підтвердили інформацію про те, що крадіжка необхідної інформації з людського мозку – не що інше, а реальність. Ці слова змусять людину задуматися про те, як ще більш надійно захистити конфіденційні дані.

Пристрої, які вже сьогодні мають властивість «читати думки», виглядають подібно электроэнцефалограффам. Схожим пристроєм користується Стівен Хокінг для управління своєю інвалідним візком. Вчені з США стверджують, що схожим пристроєм можна буде маніпулювати інформацією в мозку людини і красти її.

Експеримент з присутністю 12 осіб показав, що це цілком реально. Учасникам наділи ці пристрої і запропонували написати паролі у вигляді звичайного тексту. Пристрій зміг проаналізувати потрібні хвилі в мозку і в точності отгадало всі паролі.