Вчені назвали несподівану небезпеку укусів комарів

4

Комарі небезпечні не тільки почервонінням шкіри, алергією і більш серйозними захворюваннями, такими як вірус Зіка і малярія. Практично днями вчені з’ясували, що влітку можна заразитися хворобою, яка протікає майже безсимптомно. Навіть якщо ви виявите які-небудь симптоми, то вони виявляться досить дивними. Зокрема, мова йде про почуття, наче під шкірою щось повзає.

Медики попереджають: це відчуття може бути симптомом небезпечного захворювання дирофилириоза. Це хвороба, яка виникає в результаті зараження видом глистів під назвою дірофілярій. Це черв’яки, які часто знаходяться в підшкірній тканині котів і собак. Коли комар кусає тварина, він заражається личинками цих черв’яків. Після укусу людини під його шкіру потрапляють мікроскопічні особини дірофілярії і починають активне поширення.

До речі, під шкірою вони можуть виростати до 30 сантиметро в довжину. У місці її локалізації людина може побачити ущільнення, яке палить і свербить. Ще одна небезпека, пов’язана з наявністю цих глистів у людини: вони можуть провокувати інтоксикацію, яка настає через перенасичення організму продуктами життєдіяльності цих черв’яків.