Вчені: кава продовжує життя

3

Американські вчені напередодні провели декілька досліджень, в процесі яких зрозуміли, що вживання кави в щоденному режимі може знизити ймовірність померти від різних хвороб. Про це повідомляють американські ЗМІ.
Справа в тому, що кофеїновий напій має багато фенольних сполук, а також антиоксидантів, які є такий собі вакциною від раку.

В рамках дослідження було опитано 190 тисяч людей різних національностей, в тому числі латиноамериканців і японців. У процесі опитування людей розділили за віком на кілька груп і спостерігали протягом шістнадцяти років.
До кінця дослідження з 190 тисяч померли більше третини всіх людей. Майже третина з них померли в результаті серцево-судинних захворювань, ще третина – від раку.

Потім учені проаналізували спосіб життя померлих, зокрема, такі показники, як фізична активність, куріння, вік, вживання кави, наркотиків і алкоголю. У результаті стало відомо, що ті люди, які вживали одну чашку кави в день, на 12% менше схильні до розвитку всіх хвороб, ніж ті, хто цього не робили. До речі, у тих, хто вживав три чашки кави в день, цей показник підвищився до 18%.