В Японії штучний розум буде ставити діагнози

0
5

Японські технологи планують використовувати можливості штучного інтелекту для діагностики різних захворювань. Робиться це для заміни людської сили, так як країна відчуває величезний дефіцит. До того ж, сучасні технології дозволяють з допомогою штучного розуму робити це набагато дешевше, швидше і точніше, ніж за допомогою людини.

Отже, в найближчому майбутньому японське держава масово впровадить системи візуальної діагностики, що працюють на базі штучного інтелекту. Вони можуть знаходити самі непомітні недоліки в людському тілі, і то такі, що найбільш досвідчений лікар ніколи б цього не помітив. Такі системи зараз випробовуються і допрацьовуються, тому лікарі-діагности в Японії більше ніколи не будуть в дефіциті.

Для початку фахівці зберуть гігантську базу зображень, зібраних з 32 лікарень. Потім штучного інтелекту накажуть вивчити ці фотографії, і з допомогою цього точність діагностики буде покращено. Також системи візуальної діагностики будуть оснащені можливістю врахування думки лікарів за діагнозами, які були виставлені напередодні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я