В Японії штучний розум буде ставити діагнози

4

Японські технологи планують використовувати можливості штучного інтелекту для діагностики різних захворювань. Робиться це для заміни людської сили, так як країна відчуває величезний дефіцит. До того ж, сучасні технології дозволяють з допомогою штучного розуму робити це набагато дешевше, швидше і точніше, ніж за допомогою людини.

Отже, в найближчому майбутньому японське держава масово впровадить системи візуальної діагностики, що працюють на базі штучного інтелекту. Вони можуть знаходити самі непомітні недоліки в людському тілі, і то такі, що найбільш досвідчений лікар ніколи б цього не помітив. Такі системи зараз випробовуються і допрацьовуються, тому лікарі-діагности в Японії більше ніколи не будуть в дефіциті.

Для початку фахівці зберуть гігантську базу зображень, зібраних з 32 лікарень. Потім штучного інтелекту накажуть вивчити ці фотографії, і з допомогою цього точність діагностики буде покращено. Також системи візуальної діагностики будуть оснащені можливістю врахування думки лікарів за діагнозами, які були виставлені напередодні.