В Україні створюють лазерне зброя

0
5

Українська влада визначила головні напрямки розвитку збройової промисловості на довгий термін. Про це повідомили в прес-службі Кабінету Міністрів.

Зокрема, повідомляється, що в планах держави зараз на першому місці стоїть розробка зразків озброєння. В ході розробки будуть використовуватися лазерні системи бойового типу та генератори електромагнітного імпульсу. Крім того, планується розробка радіочастотного зброї.

Крім того, український уряд запланував розробку нелетальної зброї і модернізації бронетанкової галузі промисловості. Також вказується, що під модернізацію потраплять бойова екіпіровка солдатів української армії, засоби боротьби і техніка.

Щоб розвинути озброєння, країна потребує якісних дослідженнях в області мікроелектроніки та програмного забезпечення. Вже сьогодні в Україні ведуться роботи щодо створення бойових випромінювачів, зокрема, в одному з інститутів Харкова. Зброя, яка планується до випуску, спрямоване на руйнування електронних приладів.

Нагадуємо, що сьогодні лазерне зброя розробляє і Російська Федерація. Для цього вона використовує зразки, створені ще за часів СРСР.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я