В Samsung випадково підтвердили створення Galaxy X

0
6

Здається, протистояння Samsung і Apple буде вічним. Південнокорейський виробник явно хоче «переплюнути» компанію Apple, і він буде мати туз у рукаві.
Якщо ви вважаєте, що Galaxy X – це спосіб копіювання Samsung iPhone X, то ви не зовсім праві.

Назва Galaxy X було відомо деяким інсайдерам ще тоді, коли iPhone X ще називався iPhone 8.
За інформацією, Galaxy X – пристрій настільки складна, що може бути випущений в обмеженій кількості, до того, як Samsung зможе виробляти його в масовому порядку.

Samsung довгий час демонстрував складні мобільні пристрої на технічних виставках, але він ніколи не був готовий до запуску подібних гаджетів.
Але тепер На веб-сайті з’явилася сторінка Samsung підтримки для телефону SM-G888N0.

У документі підтримки Samsung немає жодного уявлення про те, яким з технічної сторони має бути пристрій SM-G888, але цей номер моделі пов’язували з Galaxy X кілька разів у минулому. За словами MobielKopen, SM-G888 вже отримав різні сертифікати від регулюючих органів, включаючи Bluetooth SIG, Wi-Fi Alliance і Національному агентстві з досліджень у Південній Кореї.

Що цікавого в Galaxy X, так це те, що ми не бачили ніяких витоків в стороні від звітів, докладно описують телефон і специфікації. Всі смартфони Samsung були розсекречені до презентації, але про Galaxy X ми таке сказати не можемо.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я